Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cechy regałów Ultra Power

AŻUROWA KONSTRUKCJA = REWELACYJNA CYRKULACJA POWIETRZA

To dzięki niej masz świetną cyrkulację powietrza „wewnątrz regału” . Pewnie myślisz, że niema to dla Ciebie większego znaczenia, jednak zaraz szybko zmienisz zdanie.

Jeśli jesteś właścicielem piekarni lub pracujesz przy wypieku pieczywa czy wyrobów cukierniczych, ta cecha jest dla Ciebie zapewne bardzo ważna. Pieczywo musi równomiernie odparować(oddać ciepło do otoczenia), żeby było idealnie chrupiące dokoła, bo to dla klienta świadczy w pierwszej kolejności o jakości produktu który kupuje (resztę walorów poznaje przecież później, najpierw działają zmysły powonienia i wzroku).

Jeśli regały używasz małych zamkniętych pomieszczeniach , to właściwa cyrkulacja powietrza również ma pierwszorzędne znaczenie i gwarantuję, że jej brak szybko poczujesz…. Nosem.KONSTRUKCJA MODUŁOWA = TANIA ROZBUDOWA , SZYBKI ŁATWY MONTAŻ i DEMONTAŻ, MODYFIKACJA

Na rynku jest wiele ciekawych rozwiązań systemowych do zabudowy pomieszczeń, to fakt. Jednak wiele z nich ma jedną podstawową wadę : Montaż odbywa się przez wyspecjalizowaną ekipę, co nie tylko zwiększa Twoje koszty związane z inwestycją już na etapie zakupu, ale i każda rozbudowa( musisz dołożyć dodatkową półkę lub dwie, lub dostawić kolejny regał obok), czy modyfikacja (np. chcesz zwiększyć rozstaw półek pod zbyt wysoki asortyment) będzie generowała dodatkowe koszty i to jest również niezaprzeczalny fakt . A wyobraź Sobie teraz zmianę magazynu, gdzie te regały trzeba będzie zdemontować, przewieźć i zamontować ponownie, ile taka relokacja może kosztować ?

Z systemem Ultra Power, problem w zasadzie nie istnieje, ponieważ sama konstrukcja pozwala Tobie w każdym momencie SAMEMU i bez DODATKOWYCH KOSZTÓW dokonać zmiany w konfiguracji regału (np. inaczej rozmieścić półki w regale bo akurat jest teraz taka potrzeba) . Oczywiście nowy zakupiony regał również szybko i we własnym zakresie zmontujesz bez narzędzi i dodatkowych kosztów, w 3 powtarzalnych krokach . Jak to zrobić pokazują choćby poniższe filmiki , gdzie montaż wykonuje 1 osoba !

 

*Trzeba tutaj wspomnieć o tym, że montaż regału odbywa się na wcisk, a specjalne frezy na słupku pozwalają regulować wysokość półki co 2,5cm

Słowo o wspomnianej relokacji. Jeśli pojawi się taka konieczność to demontaż regału potrwa prawie tyle samo czasu co montaż, a 3 powtarzalne kroki wykonasz po prostu odwrotnie – Dosłownie  . Najlepsze jest to, że dokładając koła do regału (zamieniając go de facto w wózek) , możesz stworzyć sobie narzędzie które usprawni i przyspieszy Twoją przeprowadzkę bo zamiast składać regał, wykorzystasz go do przewożenia innych niezbędnych rzeczy.STOPKI REGULACYJNE = USTAWIENIE REGAŁU DOSŁOWNIE WSZĘDZIE

Każdy regał stacjonarny posiada stopki regulacyjne, które służą do ustawienia idealnego poziomu w każdych warunkach . Oznacza to, że bardzo szybko sam posiłkując się jedynie poziomicą postawisz regał prosto nawet tam, gdzie w posadzce znajdują się ubytki lub spadki. Oznacza to również koniec z podkładaniem różnych dziwnych rzeczy pod regał żeby stał prosto.GRUBY DRUT = DUŻA WYTRZYMAŁOŚĆ (950kg/regał i 270kg/półka)

Do produkcji regałów Ultra Power , używany jest drut różnej grubości tworzący siatkę. Mimo iż udźwig regałów podaje się zawsze w odniesieniu do całej powierzchni (np. 270kg nie stawiamy na środku półki tylko rozkładamy ten ciężar równomiernie) , to przeprowadziliśmy eksperyment. Eksperyment polegał na tym, że umieściliśmy półkę 20 cm na ziemią a następnie jedna osoba z zespołu ( o wadzę ok. 90kg) stanęła na półce (weźmy pod uwagę, że to punktowe obciążenie regału w jednym miejscu) . Półka mimo lekkiego ugięcia się pod punktowym ciężarem, nawet podczas przemieszczania się nie została uszkodzona wracając na koniec do swojego pierwotnego wyglądu.

Nie polecamy przeprowadzania podobnych eksperymentów we własnym zakresie bez zachowania szczególnych środków zabezpieczających.CHROM = NOWOCZESNY INDUSTRIALNY WYGLĄD oraz DODATKOWA MOC

Chrom nie od dziś jest synonimem elegancji i jakości (np. chromowana felga w samochodzie) ale sprawia, że elementy chromowane stają się bardziej twarde (to jest ta dodatkowa MOC) , wytrzymałe na urazy mechaniczne oraz odporne na korozję. Zastanów się nad tym jak staniesz przed wyborem czy wybrać regał malowany czy chromowany . Który będzie wytrzymalszy ?AKCESORIA = ZWIĘKSZONE MOŻLIWOŚCI CAŁEGO SYSTEM, ZAWSZE

Szereg oferowanych przez nas akcesoriów zwiększają funkcjonalność każdego pojedynczego regału, jak i całego systemu. I to jest właśnie kwintesencja całego systemu Ultra Power, dlaczego ? Bo możesz tworzyć własne konfiguracje, które staną się Twoimi narzędziami do codziennej pracy. Przykłady ? Proszę:

Przykład 1

Pan Jan potrzebował wózka cateringowego do wożenia dań . Mógł kupić 1 z dostępnych na rynku gotowych rozwiązań, ale nie znalazł odpowiedniego dla Siebie rozmiaru. W Ultra Power , z każdej z 16 rozmiarów półek ,dostępnych słupków i innych akcesoriów stworzysz wózek o dowolnej ilości półek. Pan Jan korzystając z konfiguratora dostępnego na stronie, wybrał odpowiednią wysokość, dowolną rozmiar półki w dowolnej ilości oraz poręcz, szybko stworzył swój własny wózek cateringowy który otrzymał już na drugi dzień.

Przykład 2

Pani Agnieszka, właścicielka sklepu firmowego znanej piekarni potrzebowała regału o niestandardowych parametrach. Otóż chciała aby 2 półki w regale to były kosze na bułki a pozostałe półki proste do ekspozycji innych wypieków . Dodatkowo regał musiał posiadać koła ponieważ zamiast uzupełniać pieczywo nosząc je z zaplecza, lepiej całym regałem pojechać i wyłożyć towar na miejscu. Wszystko załatwiła telefonicznie podczas jednej krótkiej rozmowy i na drugi dzień regał już stał na Sali sprzedaży wypełniony świeżym pieczywem i ciastem . Tydzień później zamówiła jeszcze 2 takie wózki, dokładając do nich dodatkowo przegrody służące do oddzielania różnych asortymentów na jednym poziomie (półce)

Przykład 3

Pani Izabella miała już regały Ultra Power od 4 lat. Jednak biznes kwitł a towarów w magazynie zbierało się coraz więcej. W biurze również rosła ilość pudeł, skoroszytów i innych niezbędnych przyborów. Potrzebowała zatem kilku rzeczy:

  • Zwiększyć pojemność istniejących regałów poprzez dołożenie kilku półek .
  • W jednym pomieszczeniu trzeba było dołożyć półek przy jednoczesnym zwiększeniu wysokości stojących już tam regałów .
  • Dokupić kolejne regały do pomieszczenia magazynowego oraz biurowego, oraz stworzenie dwóch małych wózków biurowych do przewożenia dokumentów pomiędzy pokojami

Po przesłaniu szczegółów związanych z poszczególnymi punktami (ilości półek, potrzebnymi wymiarami nowych regałów etc.), po 2 dniach całe zamówienie już było na miejscu, a montażem zajęli się pracownicy danego działu – ponieważ montaż jest bardzo prosty, nie było potrzeby zatrudniania fachowców z zewnętrznej firmy.

W przypadku punktu 2, zwiększenie wysokości wiązało się z obowiązkiem zakotwienia regału do ściany, dlatego do całego zamówienia, Pani Iza dostała gratis niezbędną ilość kotew aby tego dokonać. W tym jednym przepadku trzeba było użyć wiertarki, kołków, wkrętów i wkrętarki .PODSUMOWANIE

Tylko system Ultra Power daje Tobie kompleksowe, elastyczne i jednocześnie niedrogie podejście tematu zabudowy dowolnego pomieszczenia. To rozwiązanie które jeśli tylko zechcesz, będzie rozwijać się wraz z Twoimi potrzebami. Jest w pełni skalowalne i dopasowane na każdym etapie użytkowania, Przez 20 lat istnienia, obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania, które się nie starzeją wraz z upływem czasu, a się do niego dostosowują. Tak jak Ty możesz w nieskończoność dostosowywać nasz produkt pod własne potrzeby.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 53 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-17
Wszytko ok.
2023-04-26
Wszystko ok
pixelpixelpixelpixel