Darmowa dostawa od 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-09-25

Zostań Resellerem

Podejmij z Nami współpracę w najkorzystniejszym modelu biznesowym na rynku.   
- Bez podpisywania umowy    
                                                                                         - Bez ryzyka utraty środków+
                                                                                           NA CZYM POLEGA DROPSHIPPING ?
To model logistyczny sprzedaży przez internet polegający na przeniesieniu procesu wysyłki towaru na dostawcę. Rola sklepu internetowego w tym modelu logistycznym sprowadza się do zbierania zamówień i przesyłania ich do dostawcy, który realizuje wysyłkę towaru do klienta. Dzięki temu właściciel sklepu oszczędza czas, który może przeznaczyć na promocję lub obsługę klienta.

KRÓTKO  O NAS
Od ponad 20 lat oferujemy na rynku polskim i zagranicznym kompleksowy uniwersalny system zabudowy w postaci regałów chromowanych oraz z powłoką antybakteryjną. 95% odbiorców to firmy z różnych sektorów gospodarki  takich jak np. Gastronomia, Piekarnictwo , Magazynowanie, sklepy , biura etc. Przez te wszystkie lata marka produktu stała się rozpoznawalna a jakość oferowanych produktów oraz obsługa klienta biznesowego . To daje również Tobie gwarancje bezproblemowej i owocnej współpracy wraz profesjonalnym wsparciem i pomocą.

UNIWERSALNY PRODUKT PRAKTYCZNIE DLA KAŻDEGO
Oferowany przez Nas produkt to nie są zwykłe regały jaki wiele na rynku. To Cały system zabudowy na który składają się regały w wielu rozmiarach i opcjach. To najbardziej uniwersalny i funkcjonalny  system na świecie , ponieważ zaprojektowany jest tak abyś mógł oferować go w wersji „pudełkowej”  . Oznacza to, że oferujesz pojedyncze gotowe rozmiary które w każdym momencie klient może:

- Powiększyć o dodatkowe półki
- Połączyć z nowo kupionym regałem
- Stworzyć wózek
- Dołożyć akcesoria , etc.

Design oraz sposób montażu sprawiają iż możesz oferować ten produkt każdemu. Zarówno firmie jak i osobie prywatnej. Każdy musi coś przechowywać, magazynować czy eksponować. Jestem pewny, że nawet Ty znalazł byś  u Siebie co najmniej 3 miejsca  gdzie można te regały zastosować.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, stworzysz własne  unikatowe konfiguracje (poza ofertą zintegrowaną) które zaoferujesz Swoim klientom w Swoim sklepie. Możesz tworzyć własne rozwiązania dowolnie , ponieważ w przypadku tworzenia zamówienia w systemie B2B , zamówisz po prostu elementy składowe osobno .

CO OTRZYMASZ W RAMACH WSPÓŁPRACY
Zależy Nam na efektywnej sprzedaży dlatego zrobimy wszystko co w Naszej mocy aby Tobie pomóc osiągnąć z zysk. W ramach współpracy otrzymasz:

- Atrakcyjny  rabat od cen katalogowych
- Motywator  dla Ciebie , poza atrakcyjnym rabatem również będziesz otrzymywał punkty za zamówienia , które będziesz mógł wymienić na nagrody w programie lojalnościowy nagrody.online , lub nabyć regały dla Siebie .
- Transport Gratis dla Swoich klientów dla zamówień już od 200zł netto
- Wysokie stany magazynowe.
- Pełna obsługa logistyczna zamówień jest po Naszej stronie
- materiały marketingowe w postaci katalogów, ulotek, bannerów etc.

PROSTE ZASADY
Nie podpsujemy żadnych umów , w każdej chwili możesz wycofać się ze współpracy. Każde zamówienie opłacasz z góry . Jednak po osiągnięciu odpowiednich progów obrotowych , możliwe jest otrzymanie terminów płatności. Dzięki niskiemu minimum logistycznemu , możesz oferować Swoim klientom transport gratis w 90% zamówień.   Jeżeli widzisz potencjał w Naszym produkcie i masz pomysł na skuteczny marketing , lub po prostu chcesz poszerzyć Swój asortyment , zapraszam do kontaktu .

ZAINTERESOWANY ? Zapraszamy do rejestracji w hurtowni B2B pod adresem: https://e-regaly.eu/


Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 56 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-17
Wszytko ok.
2023-04-25
Wszystko super. Kompetentna porada. 10 gwiazdek
pixelpixelpixelpixel